Informacje o wydarzeniu:

 • sob.
  14
  sty
  2023

  EGZAMIN REGIONALNY - Białka Kaniówka

  EGZAMIN REGIONALNY - 14.01.2023

  Egzamin odbędzie się na stoku Białka Tatrzańska - Kaniówka.

  Start egzaminu o godz. 9:30 po przejeździe ustalaczy czasu -

  Wszyscy spotykamy się na odprawie 9:30 na starcie SL.

  Biuro egzaminu w Karczmie u Dziubasów na stoku czynne od godz.8:00 - 8:45

  Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej www. Przyjmujemy do limitu 50 osób. Po wyczerpaniu limitu zapisy niemożliwe.  Wpisy do indeksów (TYLKO POSIADAJĄCYCH ZDJĘCIA) w biurze zawodów (Karczma) około 15 minut po zakończeniu całego egzaminu.

  Zakończyliśmy przyjmowanie kandydatów na egzamin 14.01.2023 - zapraszamy na kolejny egzamin.

  Jeżeli wpiszemy dobry adres mailowy otrzymamy mailowe potwierdzenie wpisu. Poprawność wpisu można też zweryfikować sprawdzając listę startową.

  LISTA STARTOWA - kliknij aby otworzyć 

  ZAPRASZAMY. Formularz jest jedyną formą wcześniejszego zgłoszenia się na listę startową. Osoby zgłoszone przez formularz będą rozlosowane. Osoby zgłaszające się w dniu zawodów (w biurze zawodów) będą dopisywane na końcu listy startowej.

  Przyjęcie na egzamin następuje po okazaniu "Indeksu" (ze zdjęciem) lub legitymacji państwowego stopnia instruktorskiego (instruktora rekreacji ze specjalnością narciarstwo) UWAGA: legitymacje IRR wydawane były przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Rektorów AWF do roku 2011. Stopień ten wyeliminowała Ustawa o sporcie z 2010 roku. Legitymacje IRR wydawane po 2011 przez podmioty gospodarcze nie są honorowane przez organizatora