Informacje o wydarzeniu:

 • niedz.
  08
  sty
  2023

  EGZAMIN REGIONALNY - Białka Kaniówka

  EGZAMIN REGIONALNY - 08.01.2023

  Egzamin odbędzie się na stoku Białka Tatrzańska - Kaniówka.

  Informacje:

  Godziny otwarcia biura: od godz. 8:00 - 8:45 w Karczmie u Dziubasów na stoku.

  Start egzaminu po odprawie o godz. 9:00 na starcie slalomu.

  Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej www.  

  Zakończyliśmy przyjmowanie kandydatów na egzamin 8.01.2023 - zapraszamy na kolejny egzamin

  Wpisy do indeksów (TYLKO POSIADAJĄCYCH ZDJĘCIA) w biurze zawodów (Karczma) około 15 minut po zakończeniu całego egzaminu.

  Opłata startowa: 180 zł

  INFORMACJA (02.01.2023): W najbliższą niedziele zawody i egzamin regionalny na Kaniówce. Formularz zgłoszeniowy i godziny startu w najbliższym czasie (opublikowanie planowane 04.01.2023 o godz 16:00). Czekamy na prognozy na weekend i w zależności od tego ustalimy godziny startu. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY jest jedyną formą wpisania się na listę. Nie przyjmujemy zgłoszeń poprzez telefon, mail ani nawet gołębiem pocztowym Trzymajcie kciuki za prognozy. Na razie nie planujemy odwołania ani ZR ani ER.

  Gdyby warunki narciarskie uległy nagłej zmianie organizator zastrzega sobie odwołanie imprezy nawet dzień przed egzaminem.

  Zakończyliśmy przyjmowanie kandydatów na egzamin 8.01.2023 - zapraszamy na kolejny egzamin

  W polu PI w szkole wpisujemy nazwę szkoły w której zrobiliśmy kurs PI.  Jeżeli wpiszemy dobry adres mailowy otrzymamy mailowe potwierdzenie wpisu. Poprawność wpisu można też zweryfikować sprawdzając listę startową.

  LISTA STARTOWA 

  Po wypełnieniu limitu 50 osób formularz zostanie zamknięty. Zapraszamy na kolejny egzamin.

  ZAPRASZAMY. Formularz jest jedyną formą wcześniejszego zgłoszenia się na listę startową. Osoby zgłoszone przez formularz będą rozlosowane. Osoby zgłaszające się w dniu egzaminu (w biurze zawodów) będą dopisywane na końcu listy startowej.

  W TYM MIEJSCU ZGŁASZAMY SIĘ NA EGZAMIN REGIONALNY (NIE ZAWODY REGIONALNE)

  Przyjęcie na egzamin następuje po okazaniu "Indeksu" (ze zdjęciem) lub legitymacji państwowego stopnia instruktorskiego (instruktora rekreacji ze specjalnością narciarstwo)

  UWAGA: legitymacje IRR wydawane były przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Rektorów AWF do roku 2011. Stopień ten wyeliminowała Ustawa o sporcie z 2010 roku. Legitymacje IRR wydawane po 2011 przez podmioty gospodarcze nie są honorowane przez organizatora