Nauka jazdy na nartach i snowboardzie

Zapraszamy na indywidualne lekcje jazdy na nartach i snowboardzie dla dzieci i dorosłych.

Zajęcia prowadzą dokonale wyszkoleni instruktorzy z uprawnieniami Polskiego Zwiazku Narciarskiego.

Zapisy pod numerem 661 100 300. Lekcje prowadzone są na stoku narciarskim Rabka Polczakówka.

Proponujemy również lekcje dla grup. Możemy przygotować szkolenie grupowe obejmujące dojazd na stok.

Szkolenie możemy poprowadzić również na wybranych innych stokach narciarskich.

Koszty szkolenia można sprawdzić w naszym cenniku

Zapraszamy na kursy kadrowe na stopnie instruktorskie

Szkoła posiada licencje Polskiego Związku Narciarskiego co gwarantuje poziom naszej działalności. Licencje PZN wydawane są przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego. Są nadawane na sezon narciarski i co roku weryfikowane właśnie w celu zagwarantowania klientowi profesjonalizmu.

Poza podstawowym szkoleniem narciarskim i snowboardowym prowadzimy kursy kadrowe na stopnie instruktorskie:

kurs kwalifikacyjny,

demonstrator PZN,

instruktor SITN (pomocnik instruktora PZN).

Przy Szkole istnieje klub dla dzieci w wieku od 5 do 18 lat.