KURS JAZDY SPORTOWEJ - GS

poniedziałek, 19 Marzec, 2018

W okresie 19.03 - 25.03.2018 w Civettcie podczas dni polskich planujemy kursy jazdy sportowej. 

 

CIEVETTA ( 979 – 2100 m n.p.m.) Region położony w sercu Dolomitów, przejął nazwę od potężnego masywu Monte Civetta (3220 m n.p.m.). Leży on w jednym z najpiękniejszych i najbardziej imponujących zakątków Dolomitów, pomiędzy Marmoladą, a Cortiną d’Ampezzo. Oferuje trasy z niezapomnianymi widokami dolomitowych szczytów. Dzięki temu, że Civetta jest jednym z najrzadziej odwiedzanych terenów narciarskich Dolomitów, nie ma tam tłumów, a większość tras jest w doskonałym stanie przez cały dzień. Całą skiarenę Civeta można przejechać bez odpinania nart. Przeważają trasy niebieskie i czerwone – szerokie, naśnieżane i dobrze przygotowane.  Region szczególnie polecany rodzinom z dziećmi. Dodatkowe atrakcje stanowi m.in. 5 km oświetlonych tras, snow park oraz atrakcje dla najmłodszych. Do tego liczne bary i apres ski. Główne miejscowości turystyczne to Alleghe, Selva di Cadore i Zoldo.

 

 

Zapisy mailem do nas. Po przekazaniu danych wyślemy z biura umowę na wyjazd. Szkolenie sportowe odbywać się będzie podczas 3 dni wyjazdu. Będzie szkolenie zarówno GS jak i SL.

Pozostałe informacje oraz koszty:

Selva di Cadore – Santa Fosca – mała miejscowość turystyczna położona w sercu Dolomitów z pięknymi widokami na otaczające ją masywy górskie regionu Civetta. Selva di Cadore urzeka turystów wspaniałymi krajobrazami, a także przepiękną starówką. Po dziś dzień zachowały się tutaj budynki pamiętające czasy średniowiecza.

Hotel Nigritella ***+(z basenem) – komfortowy hotel położony  w miejscowości Santa Fosca,

ok. 1km od wyciągów, do których dowozi hotelowy skibus. Hotel posiada 50 pokoi. Do dyspozycji gości: restauracja serwująca dobrą kuchnię, basen, sauna (dodatkowo płatna), solarium (dodatkowo płatne), siłownia, piano bar oraz pokój gier i zabaw.

Opis pokoi: pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienką, TV SAT, telefonem, suszarką, balkonem.

Cena: 660 EUR /os

Dzieci do 7 lat: 370 EUR

Dzieci do 12 lat: 570 EUR

Dzieci do 16 lat: 660 EUR

Dopłata do pokoje jednoosobowego (ograniczona ilość!): +140 EUR